Відгуки про компанію Торговий Дім Вербицький
- Антон Я.
Замовляв набір в ящечку, т.к. в мене всі набори в таких, прийшов в пластмасовій упаковці. Взагалі про таке повідомляють зазделегідь. На возврат та компенсацію продавець погодився без питань, але свердло повинно було вже зараз, довелося залишити. Як то кажуть дрібниці,але осад залишився
- Сысюк С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олексій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все ок рекомендую.
- Максим Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександер Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Едіта Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олексій А.
- Леонід Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Максим П.Угода на маркетплейсі Prom.ua