Відгуки про компанію Торговий Дім Вербицький
- Антон Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар зовсім брак. П'ять зірок за людяність, переписалися і вирішили всі питання. Дай Боже здоров'я і удачі вам, будьте добрі до людей . Все буде Україна!!
Дякую вам.- Коментар продавця
І Вам дякую, за розуміння!!!
- Коментар продавця
- Роман Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василь Ф.
- Веклюк В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ярослав П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все чудово, дякую за співпрацю
- Оля Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua