Отзывы о компании Торговый Дом Вербицкий
- Андрій М.
все добре дякую
- Наталья Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- андрій ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергей К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Єгор Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олег Л.
Насадка абсолютно не працює. Нікому не раджу її купляти.
- Комментарий продавца
Добрий день. Можу поміняти цю насадку на таку ж саму попередньо перевіривши її, але на ней будуть сліди використання. Або можу повернути вам кошти. Вибачте за незручності, іноді буває заводський брак який візуально важко розпізнати
- Комментарий продавца
- Олег Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Віталій О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Д.
- Антон Я.
Замовляв набір в ящечку, т.к. в мене всі набори в таких, прийшов в пластмасовій упаковці. Взагалі про таке повідомляють зазделегідь. На возврат та компенсацію продавець погодився без питань, але свердло повинно було вже зараз, довелося залишити. Як то кажуть дрібниці,але осад залишився